Ota yhteyttä

Knauf Insulation OY

Adress:

Gårdatorget 1
412 50 Göteborg
Sverige

Puhelin0800 146 622

E-mail: info.fi@knaufinsulation.com

Yhteydenottolomake

TEKNINEN TUKI

Teknisen tuen yhteystiedot:

Kenneth Ingemarsson
Puh: 031-703 1996 (Yksityishenkilöitä pyydetään ottamaan yhteyttä jälleenmyyjään)
Mobil: 0703-85 77 05
kenneth.ingemarsson@knaufinsulation.com

Myynti: 

Per Josefsson: Business Development Manager
Mobil: 0736-73 10 41
per.josefsson@knaufinsulation.com

Peter Etholén
Area Sales Manager Suomi
Puh. 0400 455 277
peter.etholen@knaufinsulation.com


Asiakaspalvelu ja tilausten hallinta (avoinna 08:30 - 17:30) :

Ronni Bjørneler: Nordic Customer Service and Operations Manager
Tel: 031-703 1992
info.se@knaufinsulation.com

Anneli Crafoord: Nordic Customer Service
Tel: 031-703 1993
info.se@knaufinsulation.com

Anne-Marie Sönniksen: Nordic Customer Service
Tel: 031-703 1994
info.se@knaufinsulation.com

Yksityishenkilöt tutustumalla jälleenmyyjiimme.


Hallinto:

Peter Isacsson: Nordic General Manager
Tel: 031-703 1989
Mobil: 0706-45 00 06
peter.isacsson@knaufinsulation.com

Marielle Andersson: Nordic Financial Accountant
Tel: 0703-85 77 08
marielle.andersson@knaufinsulation.com

Thomas Pompe: Nordic HR Officer
Tel: 031-703 1998
Mobil: 0703-35 54 43
thomas.pompe@knaufinsulation.com

Kenneth Ingemarsson: Nordic Technical Manager
Tel: 031-703 1996 (Yksityishenkilöitä pyydetään ottamaan yhteyttä jälleenmyyjään)
Mobil: 0703-85 77 05
kenneth.ingemarsson@knaufinsulation.com

Elin Gustafsson: Nordic Marketing Coordinator
Mobil: 0703-65 66 04
elin.gustafsson@knaufinsulation.com